Skip to main content

CMK Amsterdam 20 jaar

Chongmukwan Amsterdam heet iedereen vanaf 16 jaar van harte uit om eens kennis te komen maken. We zijn een kleine, laagdrempelige club van enthousiaste mensen die wekelijks een uurtje op de mat bij elkaar komen om te trainen. Veel van onze leden hebben al een achtergrond in andere vechtkunsten, maar dit is geen vereiste om lid te mogen worden.

chongmukwan amsterdam
Dojang de Pijp

We gaan al een tijdje mee, want onze vereniging viert in 2022 haar 20ste verjaardag. We geven les in hankimuye. Hankimuye is een verzamelnaam voor verschillende Koreaanse vechtkunsten. Letterlijk betekent hankimuye dat ook; Koreaanse vechtkunsten. De kern van het systeem wordt gevormd door hankido, hapkido en hankumdo. Elders op onze site kun je meer informatie vinden over deze vechtkunsten.

Meedoen?

Ben je nieuwsgierig geworden? Kom dan vrijblijvend eens langs op woensdagavond om 19:00 uur. We trainen in sporthal de Pijp aan de Lizzy Ansinghstraat.